درباره ما

یزد پلاست

فروزش

قوطی های پلاستیکی تولید شده در این شرکت معمولا از ترکیب دو ماده ی پلی اتیلن و پلی پروپیلن ساخته شده است. پلی اتیلن سنتز شیمیایی اتیلن است که معمولا از ترکیب نفت خام و گازهای طبیعی به وجود می‌آید.

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • مطمئن

شرکت یزد پلاست در تولید و فروش قوطی پلاستیکی از مواد اولیه ای بهره می گیرد که در دراز مدت، محصول بوی نامطبوع نگرفته و همچنین از رنگ قوطی تاثیر نپذیرد.

همواره شکل هندسی و طراحی مطابق با اصول علمی از اهم ویژگی های یک قوطی پلاستیکی می باشد. کادر مهندسی مجرب یزد پلاست با در نظر گرفتن نیاز مشتریان خود، محصولاتی را طراحی کرده اند که در زمینه های مختلف به مصارف عامه برسد.

در تولید و فروش قوطی های پلاستیکی نکته ی حائز اهمیت دیگری که وجود دارد، استفاده از دستگاه های پیشرفته و بروز می باشد. شاید بارها در ظروف مختلف پلاستیکی لبه های تیز یا خطوط زبر را مشاهده کرده باشیم. دلیل بروز اینگونه مشکلات بر این اساس است که قوطی های پلاستیکی به صورت قالب ریزی تولید می شوند، از قضا اندکی بی دقتی در این امر موجب اینگونه نواقص می شود.

شرکت یزد پلاست با بهره گیری از مجهز ترین دستگاه های روز دنیا، هرگونه نقص و اشکال را به حداقل رسانده است.

از آنجایی که در ساخت این دسته از ظروف پلاستیکی، پلی اتیلن استفاده می شود؛ قابل بازیافت هستند. بازیافت اینگونه محصولات باعث صرفه جویی در صنایع پتروشیمی می شود. با توجه به ظرفیت پایین بطری ها، امکان استفاده از آن ها در مواد غذایی زیاد است، مواد خام به کار رفته در تولید آن به گونه ایست که مواد غذایی دچار مسمومیتی نمی شوند.

پایه ی قیمتی محصولات پلاستیکی در مقایسه با دیگر نمونه ها، مناسب تر و مساعدتر می باشد. با توجه به افزایش قیمت شدید محصولات تولیدی در تورم حال حاضر، استفاده از اینگونه محصولات توجه اقتصادی منطقی دارند.

از آنجایی که ماده اولیه در تولید و فروش قوطی های پلاستیکی، مواد شیمیایی می باشد و اینگونه محصولات تولید شرکت های پتروشیمی داخلی هستند، تولید این محصولات موجب کارآفرینی و توجه به محصول ایرانی می شود.

با توجه به افزایش قابل توجه اجناس بازار، قیمت کالا برای مشتریان بیش از پیش مهم شده است. اما همیشه قیمت پایین یک محصول صرفه ی اقتصادی ندارد، بلکه قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا نشان دهنده ی قدرت آن کالا می باشد. مجموعه ی یزد پلاست همواره در این امر مدعی بوده است: قیمت مناسب و کیفیت بالا.

خانه درباره ماتماس با ما